White Shaker 24\" Base Cabinet - AMCWS-B24
(image for) White Shaker 24" Base Cabinet - AMCWS-B24
  • Model: AMCWS-B24
  • Shipping Weight: 73 lbs
  • In Stock: 157
  • Availability: In Stock:
  • Manufactured by: Artisan Mills Cabinets
Report a cheaper price seen elsewhere
We're so confident in our low prices, we offer a Beat-a-Price Guarantee:
We'll beat our competitors' Out the Door price on any identical product.
(Proof of Advertised Price Required)!
Product Details
Width 24" | Height 34-1/2" | Depth 24"
  • 1/2" depth adjustable shelf
  • Butt doors on both 24" and 27" wide bases.
Note: Any base cabinet 12" to 48" may be used as a sink base cabinet by simply not installing the drawer hardware and attaching only the drawer face(s) to the cabinet as a false front.