White Shaker 36\" Sink Base Cabinet - AMCWS-SB36
  • Model: AMCWS-SB36
  • Shipping Weight: 72 lbs
  • In Stock: 199
  • Availability: In Stock:
  • Manufactured by: Artisan Mills Cabinets
Report a cheaper price seen elsewhere
We're so confident in our low prices, we offer a Beat-a-Price Guarantee:
We'll beat our competitors' Out the Door price on any identical product.
(Proof of Advertised Price Required)!
Product Details
Width 36" | Height 34-1/2" | Depth 24"
  • There are no shelves or drawers in this cabinet.
  • Butt doors on sink base cabinets.
Note: Any base cabinet 12" to 48" may be used as a sink base cabinet by simply not installing the drawer hardware and attaching only the drawer face(s) to the cabinet as a false front.